GAZİANTEP İL MEM ARGE

Dil Eğitiminde İyi Uygulamalar Konferansı Başvuruları Devam Ediyor!

Dil Eğitiminde İyi Uygulamalar Konferansı Başvuruları Devam Ediyor!

Değerli Eğitimciler,


Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı, Türkçe ve Dil Eğitimi Araştırma ve Geliştirme Merkezi (TDE-ARGEM) tarafından Yabancı Dil Eğitiminin Geliştirilmesi (YADEG) Projesi kapsamında,  16-18 Mayıs 2022'de, İstanbul'da düzenlenecek Eylem Araştırması temalı Dil Eğitiminde İyi Uygulamalar Konferansı'na sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Diller için Avrupa Ortak Başvuru Metni Tamamlayıcı Cilt ile uyumlu, etkili dil öğretim uygulamalarının yaygınlaştırılması ve bu doğrultuda geliştirilen eğitim içeriklerinin ülke çapında tüm dil öğretmenleri ile paylaşılması amacıyla düzenlenen konferansımız üç gün devam edecektir. Bu sürede dil eğitimi alanında uzmanlaşmış konuşmacılar, sahada yaptıkları iyi uygulamalarla fark yaratan öğretmenler ve bu alanda hazırladıkları sınıf projeleriyle öğrenciler, tercihe bağlı olarak Türkçe veya İngilizce sunum diliyle konferansa katkı sunacaktır. Konferansımızın tüm katılımcılar için verimli geçmesini diliyoruz.

Sizlerle, 2022'nin Mayıs ayında İstanbul'da buluşmayı ümit ediyoruz.

Konferans Düzenleme Kurulu

16-18 Mayıs 2022'de İstanbul'da düzenlenecek olan "Dil Eğitiminde İyi Uygulamalar Eylem Araştırması Konferansı" için başvurular devam ediyor.

Başvuru için http://meb.ai/sxuHLI

Sorularınız için: tdeargem@meb.gov.tr

Başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ!

Pancarlı Mahallesi 58007 Nolu Sokak No8 Şehitkamil / Gaziantep - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.