GAZİANTEP İL MEM ARGE

Okul Egitimi Akreditasyon Konsorsiyum Ortaklığı Çalışmalarımız Devam Ediyor!..

Okul Egitimi Akreditasyon Konsorsiyum Ortaklığı Çalışmalarımız Devam Ediyor!..

Erasmus Akreditasyonu, okul eğitimi alanında sınır ötesi değişim ve işbirliğine açılmak isteyen kurum/kuruluşlar için bir araçtır. Erasmus Akreditasyonunun verilmesi, başvuru sahibi kurum/kuruluşların kendilerini geliştirmek için yüksek kaliteli hareketlilik faaliyetlerini uygulamak amacıyla bir plan hazırladığını teyit etmektedir. Erasmus Planı adı verilen bu plan Erasmus Akreditasyon başvurusunun önemli bir parçasıdır. Kurum/kuruluşlar akreditasyon başvurusunda bulunduklarında, sunmuş oldukları detaylı Erasmus Planı çerçevesinde uygunluk, hedefler, faaliyetler ve yönetim kapasitesi açılarından değerlendirilecek, akreditasyon almaya hak kazandıktan sonra ise hibeye erişimleri uzun süreli ve daha kolay bir başvuru yöntemiyle gerçekleşecektir.      

Dış İşleri Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca koordine edilmekte olan Erasmus+ Programları Akreditasyon süreci kapsamında Müdürlüğümüz Okul Eğitimi alanında 2021-2027 yılları arasında akredite olmaya hak kazanmıştır.

Uygulanacak olan akreditasyon konsorsiyum üyeliği çalışmaları kapsamında  Müdürlüğümüz faaliyetlerinde gönüllü olarak yer alarak,verilen görev ve sorumlulukları yerine getirme konusunda bir engeli olmayan öğretmenlerimizin 31.01.2022 tarihi saat 23.59'a kadar aşağıda belirtilen  formu doldurmaları gerekmektedir.

OKUL AKREDİTASON BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ!

Pancarlı Mahallesi 58007 Nolu Sokak No8 Şehitkamil / Gaziantep - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.