GAZİANTEP İL MEM ARGE

HAYDİ KIZLAR YÖNETİME PROJESİ İLE GELECEĞİMİZİN BAYAN YÖNETİCİLERİ YETİŞİYOR.

HAYDİ KIZLAR YÖNETİME PROJESİ İLE GELECEĞİMİZİN BAYAN YÖNETİCİLERİ YETİŞİYOR.

HAYDİ KIZLAR YÖNETİME PROJESİ

 

    Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve müdürlüğümüzce ortak yürütülen "HAYDİ KIZLAR YÖNETİME" projesi kapsamında gerçekleştirilen programda; Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma ŞAHİN ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Mehmet Ali TİRYAKİOĞLU Vedat Topçuoğlu Anadolu Lisesi 12. Sınıf kız öğrencileri ile bir araya geldiler. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Mehmet Ali TİRYAKİOĞLU konuşmalarını: ´´Kızlarımızın çalışma yaşantısına katılımının artması hem kendisi hem de toplum ve ülkenin kalkınması ve gelişmesi açısından büyük önem arz etmektedir. Özellikle son dönemlerde eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması ve yönetimsel açıdan cinsiyet ayrımının en aza indirgenmesi kızlarımız açısından büyük bir fırsat olarak değerlendirilmelidir. İşte bu noktada kız öğrencilerimize düşen tek görev çalışmak ve ileride çok önemli mevkilerde yöneticilik sıfatını kazanmaktır. Haydi Kızlar Yönetime Projesini sizler için önemli bir  adım olarak görüyoruz. Bu adımla birlikte sizleri ülkemizin geleceği olarak görüyor ve her birinizi özellikle şehrimize faydalı olacak bir kurum yöneticisi olarak görme düşüncesini taşıyoruz.

Bu projede emeği geçen herkese teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım.´´  şeklinde gerçekleştirdiler.16-02-201716-02-201716-02-201716-02-201716-02-201716-02-2017

Pancarlı Mahallesi 58007 Nolu Sokak No8 Şehitkamil / Gaziantep - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.