GAZİANTEP İL MEM ARGE

BAŞÖĞRETMEN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK´Ü EBEDİYETE İNTİKALİNİN 78. YILINDA SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUZ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CENGİZ METE BAŞÖĞRETMEN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK´ÜN EBEDİYETE İNTİKALİNİN 78. YILI MÜNASEBETİYLE BİR MESAJ YAYINLADI.
BAŞÖĞRETMEN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK´Ü EBEDİYETE İNTİKALİNİN 78. YILINDA SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUZ

 

Anadolu topraklarından bir güneş gibi parlayan bağımsızlık ve özgürlük meşalesi hiç kuşku yoktur ki Atatürk’ün önderliğinde kahraman ordumuz sayesinde gerçekleşmiştir. Bu sebepledir ki kurtuluş mücadelemiz ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk, dünyada pek çok topluma bağımsızlık mücadelelerinde örnek olmuştur.
Onun Milletine olan inancı ve silah arkadaşlarına olan güveni,liderliğinin en önemli özelliklerindendir. Bu özelliği sayesinde bizlere kazandırılan miraslardan biri de ,Türkiye Cumhuriyeti’dir. Bu mirasın sahipleri olarak, vatan uğruna canlarını hiç düşünmeden veren kahraman şehitlerimizi, gazilerimizi, dava ve silah arkadaşlarını, İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha rahmet ve şükranla anıyor, Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, ebediyete intikalinin 78. yıl dönümünde saygı ve minnetle anıyorum.

Pancarlı Mahallesi 58007 Nolu Sokak No8 Şehitkamil / Gaziantep - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.