GAZİANTEP İL MEM ARGE
Öğrencilerimizin Kaleme Aldığı Öykü, Şiir ve Resimlerden oluşan "BİR MİLLETİN ŞAHLANIŞI" adlı kitabımızın basımı gerçekleşmiştir
![Öğrencilerimizin Kaleme Aldığı Öykü, Şiir ve Resimlerden oluşan "BİR MİLLETİN ŞAHLANIŞI" adlı kitabımızın basımı gerçekleşmiştir](/meb_iys_dosyalar/2017_05/08011038_18221844_10213464438425298_2616844199251132645_n.jpg)
15 Temmuz Gecesinin Ölümsüzleşen Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir ve Gaziantep Kurtuluşunun Simgeleşen İsmi Kahramanımız Şehit Şahinbey´in İsmini Taşıyan Projemiz Kapsamında Genel Yayın Yönetmenliğini İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Mete ´nin yaptığı, Proje Sorumluluğunu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Mehmet Ali Tiryakioğlunun Yürüttüğü, Öğrencilerimizin Kaleme Aldığı Öykü, Şiir ve Resimlerden oluşan "BİR MİLLETİN ŞAHLANIŞI" adlı kitabımızın basımı gerçekleşmiştir.