GAZİANTEP İL MEM ARGE

Gazişehir Öğrenci Meclisleri

VELİ FIRAT    GÜLŞAH ELBAY   
Projenin Amacı

Proje Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda eğitimin niteliğinin arttırılması, karar alma ve yönetim konusunda katılımcılığın sağlanması, öğrenci, öğretmen, yönetici, veli, STK, yerel yönetimlerle işbirliğinin artırılması ve kurumsal kapasitenin geliştirilmesi amacıyla hazırlanmıştır.

Projenin Faaliyetleri

Proje Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda eğitimin niteliğinin arttırılması, karar alma ve yönetim konusunda katılımcılığın sağlanması, öğrenci, öğretmen, yönetici, veli, STK, yerel yönetimlerle işbirliğinin artırılması ve kurumsal kapasitenin geliştirilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Alınacak kararlar öğrencinin akademik başarısı dışında kalan sosyal, kültürel, sportif faaliyetler, değerler eğitimi vb. öğrencinin ve kurumun kapasitesinin geliştirmesini sağlayan alanları kapsamaktadır. Gazişehir Öğrenci Meclisi istatistikleri aşağıdaki gibidir.

  • 1.117 okul
  • 44.418 öğrenci
  • 22156 öğretmen

İncilipınar Mah. 3 Nolu Cadde Valilik Binası Kat3 Şehitkamil/GAZİANTEP - 90 342 230 80 02 Dahili 4449, 4413,4446

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.

<