GAZİANTEP İL MEM ARGE

Yazmaya Değer

SEYHAN GÜRBÜZ   
Projenin Amacı

2021-2022 eğitim-öğretim yılı içinde uygulayacağımız Yazmaya ‘Değer’ Projesi ile amacımız; çocuklarımızın temel dil becerilerini kazandığı ilkokul çağında yazma becerilerini en üst noktaya taşımak; araştıran, öğrenen, üreten, yaratıcı bireyler olabilmelerini; duygu ve düşüncelerini yazılı olarak ifade edebilmelerini sağlamaktır.

Proje kapsamında öğrencilerimizi günlük tutma alışkanlığı kazandırmaya teşvik ederek  dilimizin etkin, etkili ve doğru kullanımına katkı sağlamayı, yazılı dil kullanımını sevdirmeyi hedefliyoruz.

Projenin Faaliyetleri
  • 2021-2022 eğitim-öğretim yılı içinde uygulayacağımız Yazmaya ‘Değer’ Projesi ile amacımız; çocuklarımızın temel dil becerilerini kazandığı ilkokul çağında yazma becerilerini en üst noktaya taşımak; araştıran, öğrenen, üreten, yaratıcı bireyler olabilmelerini; duygu ve düşüncelerini yazılı olarak ifade edebilmelerini sağlamaktır.
  • Proje kapsamında öğrencilerimizi günlük tutma alışkanlığı kazandırmaya teşvik ederek  dilimizin etkin, etkili ve doğru kullanımına katkı sağlamayı, yazılı dil kullanımını sevdirmeyi hedefliyoruz.

İncilipınar Mah. 3 Nolu Cadde Valilik Binası Kat3 Şehitkamil/GAZİANTEP - 90 342 230 80 02 Dahili 4449, 4413,4446

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.

<