GAZİANTEP İL MEM ARGE

GAZİANTEP ERASMUS GÜNLERİ BAŞVURU FORMU

GAZİANTEP ERASMUS GÜNLERİ BAŞVURU FORMU

Erasmus+ Programı'nın tanınırlığını ve bu programa yönelik projelerin görünürlüğünü artırmak, potansiyel yararlanıcıları Erasmus+'tan yararlanmaya teşvik etmek amacıyla 2017 yılı itibariyle Ekim ayı içerisinde Erasmus Günleri (#ErasmusDays) etkinlilikleri düzenlenmekte; ülkemiz ile birlikte tüm Avrupa'da çeşitli görünürlük, yaygınlaştırma ve bilgilendirme faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Erasmus Günlerinin bu yıl 10-11-12 Ekim 2019 tarihlerinde tüm Avrupa'da bizzat yararlanıcı kurumların gerçekleştireceği etkinliklerle kutlanacağı ve etkinliklerin sergi, festival, sokak etkinlikleri, tecrübe paylaşım toplantıları, bilgilendirme oturumları,konserler,radyo-tvprogramlari,seminerler,proje sonuçlarının yaygınlaştırılmasına yönelik karar alıcılarla toplantılar ve benzeri faaliyetleri içermektedir.

 

Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Erasmus Günleri 10 Ekim 2019 tarihinde kutlanacaktır.Yapılacak olan etkinliklere katılmak isteyen öğretmenlerin https://forms.gle/bi8jFHLsNz812iGw7  başvuru linkini doldurmaları gerekmektedir.


Katılım 100 kişi ile sınırlıdır.Başvurusu kabul edilen öğretmenlere mail ve telefon aracılığı ile dönüş sağlanacaktır.

Pancarlı Mahallesi 58007 Nolu Sokak No8 Şehitkamil / Gaziantep - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.