GAZİANTEP İL MEM ARGE

Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi “Bana AB’yi Anlat” konulu resim, slogan ve kısa öykü yarışmasında ilimizde dereceye giren öğrencilerimiz belirlenmiştir.

Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi “Bana AB’yi Anlat” konulu resim, slogan ve kısa öykü yarışmasında ilimizde dereceye giren öğrencilerimiz belirlenmiştir.

Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi ‘Bana AB’yi Anlat’ Yarışma Sonuçları
“Bana AB’yi Anlat” konulu resim, slogan ve kısa öykü yarışmalarında yarışmaya katılan öğrencilerin eserleri Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğünde kurulan komisyonlar tarafından değerlendirilmiştir. 50 öykü, 11 resim ve 19 sloganın değerlendirildiği yarışmalarda jürilerimiz büyük bir titizlikle çalışarak dereceye giren öğrencilerimizi belirlediler. İlimizdeki elemelerde birinci olan öğrencilerimizin eserleri 2-6 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan Türkiye finaline katılacaktır. Gerek il elemelerinde gerekse Türkiye finalinde dereceye giren öğrenciler Bakanlık tarafından çeşitli ödüller verilecektir.

Gaziantep ilinden Dereceye Giren Öğrencilerimiz;


7.Sınıf Resim
1. Mahmut FIRAT (Mavikent Ortaokulu)
2. Şükran KAYA (Adnan Menderes Ortaokulu)
3. Songül Hacer KÖKMEN (Adnan Menderes Ortaokulu)


8.Sınıf Slogan
1. Koray ZENGİN (Adnan Menderes Ortaokulu)
2. Barış DAŞKIRAN (Pınarbaşı Ortaokulu)
3. Sultanay KOYUNCU (Pınarbaşı Ortaokulu)


9.Sınıf Kısa Öykü
1. Sezen Sena GEDİK ( Gaziantep Anadolu Lisesi )
2. İrem Nur TEZE (Gaziantep Anadolu Lisesi )
3. Elif Sıla ŞAHİNGÖZÜ ( Gaziantep Kolej Vakfı Özel Fen Lisesi)

Pancarlı Mahallesi 58007 Nolu Sokak No8 Şehitkamil / Gaziantep - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.