GAZİANTEP İL MEM ARGE

"Tebeşir Tozları" Dergimiz Yayında!..20-01-2022

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yazmanın ve okumanın yaygınlaştırılması ve  farkındalık oluşturmak üzere yaptığımız çalışmalarımız devam ediyor.

Gaziantep'te çalışan birbirinden değerli öğretmenlerimizin gönderdiği 270 yazı içerisinden hassasiyetle seçilen 28 yazıdan ve 60 sayfadan oluşan dergimizde;eğitim,kültür,sanat yazılarının yanısıra Gaziantepimize ait değerleri,Gaziantep'te yaşanan anıları,öyküleri ve hikayeleri bulacaksınız.

"Her dergi bir okuldur." dedik ve yola çıktık. Bu bağlamda öğretmenlerimize yazma hevesini fırsata dönüştürecek bir kapı aralamak istedik. Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün eğitim,kültür sanat dergisi kurum kültürümüze katkıda bulunacak ve kurumsallaşma yolunda attığımız adımlarım mihenk taşlarından biri olacaktır.Sizler için hazırladığımız dergimizde, şehrimizden esintiler göreceksiniz.Dergimiz oluşmasında katkı sunan değerli öğretmenlerimize,yayın kuruluna ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

 

TEBEŞİR TOZLARI DERGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Pancarlı Mahallesi 58007 Nolu Sokak No8 Şehitkamil / Gaziantep - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.